Shitet super apartament 2+1;

Ka siperfaqe totale 137m2, 112 m2 siperfaqe neto dhe 25 m2 siperfaqe e perbashket;

I mobiluar dhe ne kushte moderne e bashkekohore;

Ndodhet ne katin e 6, pallat i ri;

Çmimi: 205,500euro;

Adresa: Bulevardi Zogi I.

—-