Jepet apartament 2+1 me qera;

Ka nje siperfaqe prej 85 m2.
Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , guzhine + dhome ndenje , ballkon i madh , banjo e madhe.
Eshte i mobiluar me kushte moderne.
Cdo gje e re, e pabanuar me pare.
Eshte nje ambient te ngrohte dhe familjar.
Ndodhet ne katin e 2 te nje vile 4 katshe.
Cmimi: 380 €.