Shitet apartamenti 2+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone;

Ka nje siperfaqe prej 110 m2;

I pozicionuar ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri te mire administruar me ashensor;

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor;

Shitet me nje cmim prej 1100€/m2, ne total 121,000€;

Adresa: Don Bosko.