Jepet apartament 2+1 me qira;

Ka siperfaqe 76m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 6 katesh.

Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje+ kuzhine, 1 banjo dhe nje ballkon. I mobiluar me kushte bashkohore.

Cmimi: 30000 leke;
Vendodhja: Fresk, Rruga e thesarit.