Apartament per qera 2+1;

Ka siperfaqe 110m2;
I organizuar ne korridor ,2 dhoma gjumi,sallon ndenje+guzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon;
Njeri nga tualetet eshte brenda dhomes matrimoniale;
Salloni dhe dhoma matrimoniale ndricohen thuajse gjate gjithe dites nga dielli;
Hapesira te bollshme dhe kushte shume te mira ,per nje jete shume komode;
Kat i i banim, pallat i ri, me ashensor;
Adresa: Fresk ,rruga nacionale e Dajtit.

Çmimi për shitje: 80.000 euro.