Shitet apartament 2+1;

Ka siperfaqe 120m2 ,me hapesira te bollshme dhe i ndricuar gjate gjithe dites

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ,me ashensor;
I organizuar ne korridor, mini-studio,sallon ndenje,ambjent gatimi me vete ,dy dhoma gjumi ,tualet dhe dy ballkone (njeri nga ballkonet eshte i mbyllur me vetrata dhe i lidhur me dhomen matrimoniale;
Ne apartament jane bere punime cilesore dhe mobilimi eshte teper modern;
Me certifikat pronesie/mundesi kreditimi nga bankat;
Adresa: Fresk, Shefqet Kuka;
Cmimi: 90000€.