Shitet apartmenti 2+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon,

Ka nje siperfaqe prej 120 m2;

I pozicionuar ne katin e 3 banim te nje pallato te ri me ashensor, i orientuar ne Jug-Lindje, me termoizolim, sistem ngrohje me kaldaje;

I investuar me shume vemendje nga pronar;
Adresa: Fresk;
Cmimi: 88,000€.