Jepet me qera apartamenti 2+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon; Cmimi: 350 mije leke, i perfshire edhe posti i parkimit;

Adresa: “Golden Park”.