Jepet ne qera /shitet apartament 2+1;

Ka siperfaqe 94m2;
Apartamenti eshte i organizuar ne :
• 2 dhoma gjumi: matrimoniale (kondicioner) & femijesh (2 kravate tek)
•sallon ndenje+ kuzhine (kondicioner)
•tualet
•ballkon (dhoma e femijeve)

▪︎Orientimi: Jug-Perendim

Ne apartament jane kryer punime cilesore dhe arredim ne kushte bashkekohore

Cmimi: 400€ (qera)——-110 000€ (shitje)
Adresa: Rr. Hoxha Tahsim.