Jepet me qira super apartament 2+1+1 ballkon;

Ka siperfaqe 120m2;

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor;

Apartamenti eshte i mobiluar luks, i pabanuar me pare,me kamera sigurie, i shtruar me parket, i termoizoluar dhe kondicioner ne cdo dhome;

Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi (njera matrimoniale), dhome ndenje, kuzhine, banjo dhe ballkon;

Te perfshire ne cmim dhe 2 poste parkimi’
Adresa: Rruga Jordan Misja;
Cmimi: 450€.