Jepet apartament 2+1 me qera;

Ka nje siperfaqe prej 117 m2.

Apartamenti eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjie + kuzhine, nje tualet dhe dy ballkone;

Ndodhet ne katin e 6-te, te nje pallati te ri pa ashensor;

Cmimi: 23000 leke.

Adresa: Jordan Misja.