*Apartament per shitje . *

Apartament 2+1 90m2 ndodhet ne kat te kater te nje pallati me ashensor;
I organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 tualet sallon,kuzhine dhe ballkon. Orientim jug lindje;
Cmimi per shitje : 1300 € /m2;
Adresa: Rruga Jordan Misja.