Jepet me qera 2+1;

Ka siperfaqe 178m2;
Hyrje ne kat te 3 ,te viles private 3 kateshe;
Hyrja eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi ,sallon ndenje+kuzhine, tualet ,verande dhe dy ballkone;
Veranda eshte e mbyllur me vetrata;
E mobiluar ne kushte shume te mira dhe komode;
Vila eshte shume mire e organizuar dhe shume e mirembajtur;
Ka dhe post parkimi;
Cmimi: 390€ (i diskutueshem);
Adresa: Rr. Filip Shiroka.