Jepet me qera hyrje private 2+1+depo;

Organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje+kuzhine, tualet dhe depo
E mobiluar ne kushte bashkekohore dhe teper komode
Kati i 1 ne ndertese ,me oborr dhe post parkimi
Cmimi: 550€
Adresa: Kodra e Diellit.