Jepet me qera nje apartment 2+1,eshte e organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon dhe nje guzhine ,ndodhet ne katin e pare.

Ka ballkon dhe shume ndricim natyral ne cdo dhome.

Eshte i pamobiluar,dyshemeja eshte me pllaka,ka parking.

Siperfaqe totale e apartmentit eshte 90 m2.
Cmimi: 350€
Adresa: Rruga Rexhep Pinari, Kodra e Diellit.