Shitet apartament 2+1;

Ka siperfaqe 100m²;

Kati i 3 te nje pallati i ri ,i mirmbajtur ,me ashensor.

Eshte i organizuar ne 1 sallon dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon dhe 1 studio;

Me orientim Lindje-Jug-Perendim. Ambienti eshte me parket,komdicioner ne cdo dhome,oxhak funksional dhe arredim modern;

Adresa: Kompleksi Dinamo;
Cmimi: 175000euro vetem apartamenti;

Disponon dhe 2 poste parkimi;

2 postet e parkimit secili 18.000 mij euro mund te bilhet dhe me nje post ose pa asnje te tille.