*Apartament i mobiluar me qera. *

Apartament 2+1 ndodhet ne kat te 2 te nje pallati;

Apartamenti eshte me siperfaqe 100 m2;
I organizuar ne 2 dhoma gjumi,2 tualete sallon,kuzhine dhe me kondicioner;
Cmimi per qera: 400€ i diskutueshem;
Adresa: Komuna e Parisit.