Jepet me qera 2+1;

Ka siperfaqe 100m2;
E organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje+kuzhine dhe tualet
Ndodhet ne katin e 3 ,pallat i ri ,me ashensor
Cmimi: 450€ (i diskutueshem)
Adresa: Rr. Hasan Alla, prane Kristal Center.