Apartament 2+1 me qera;

Ka siperdaqe te brendshme 85m2;
Eshte i organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe ballkon;
Apartamenti eshte i mire-organizuar dhe mobiluar ne kushte bashkohore;
Te dyja dhomat e gjumit jane te pajisura me kondicioner;
Ndodhet ne katin e 9,pallat i ri ,me ashensor;
Mundesi per garazhd dhe parkim me cmim ekstra;
Cmimi: 370€;
Adresa: Rr. Bill Klinton , Komuna e Parisit.