SHITET super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit.

I mobiluar ne menyre bashkekohore;
Me siperfaqe: 140m2;
Ka verande dhe hapesire te madhe;
Kati i 6 dhe i fundit;

Çmimi: 90.000euro;
Adresa: Komuna e Parisit.