Jepet me qera apartament 2+1+2 ;

Ka siperfaqe 88m2;
I organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje+kuzhine dhe 2 tualete;
Arreduar ne kushte bashkekohore dhe teper komode;
Adresa: Kompleksi Kontakt;
Cmimi: 400€.