Shitet apartamenti 2+1;

Ka nje siperfaqe prej 114 m2.

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone;

Me pamje nga Liqeni;

I pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor;

Super apartament per banim dhe mundesi shume e mire per investim;

Cmimi: 1250€/m2, totali 142,500€.

Adresa: Kopshti Zoologjik.