Jepet apartament me qira 2+1 pallat i ri

Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje + kuzhine,ballkon dhe 1 banjo;

Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkohore; Ndodhet ne katin e dyte;
Vendodhja: Kopshti zoologjik;
Cmimi: 400€.