Jepet me qera super apartament 2+1+2+verande;

Ka siperfaqe 109m2;

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar luks, i pabanuar me pare, i shtruar me parket, i termoizoluar dhe kondicioner ne cdo dhome.

Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi (njera matrimoniale), dhome ndenje, kuzhine, 2 banjo dhe verande me dalje nga dhoma e ndenjes dhe e gjumit.
Adresa: Laprake;
Cmimi: 500€ i diskutueshem.