Jepet apartament me qera 2+1;

Ka siperfaqe prej 170m².

Ndodhet ne katin e 2 2 banim;

Eshte i organizuar ne 3 ambiente dhome ndjenje+guzhine , e dhoma gjumi , 1 tualete. Mobilim modern dhe hapsire e bollshme.
Adresa: Rruga Dritan Hoxha ,afer Kupoles.
Cmimi: 500 euro ( i diskutushem).