Shitet apartament 2+1;

Apartamenti ka siperfaqe 105.5m2 ,nga te cilat 98m2 jane neto;
Eshte i organizuar ne korridor lidhes, sallon ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon;
Ndodhet ne katin e trete banim, pallat te ri ,ne proces te vendosjes se ashensorit;
Apartamenti ka kubatur te rregullt dhe nje mireorganizim te hapesirave te brendshme;
Shitet i pamobiluar;
Cmimi: 550€m2;
Adresa: Linze.