Shitet apartamenti 2+1;

Ka nje siperfaqe prej 98.65 m2 me nje planimetri mjaft te rregullt;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon;

Eshte i pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati te ri, te perfunduar ne vitin 2020;

Eshte i shtruar me parket, pallati eshte me sistem termoizolimi;
Cmimi: 1100 €/m2;

Adresa: Tek Liqeni i Thate, Rruga e Ullishtes.