Jepet me qira super apartament 2+1;

Ka siperfaqe 100m2;

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri;

Apartamenti eshte i mobiluar luks, i shtruar me parket, i termoizoluar dhe kondicioner ne cdo dhome; Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, dhe banjo;
Adresa: Liqeni i thate;
Cmimi: 700€.