Shitet apartament 2+1;

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim dhe ka siperfaqe totale 150.9 m2. Apartamenti eshte I organizuar ne : 2 dhome gjumi, 1 ambjent I perbashket sallon+kuzhine, 2 tualete dhe ballkon.
Detaje:
Siperfaqe totale: 150.9 m2
Siperfaqe e brendshme : 120.5 m2
Siperfaqe e perbashket : 12.1 m2
Siperfaqe verande : 18.3 m2
Specifikime te tjera:
• I shtruar me Parket cilesor
• Veshje kapot, grafiato, termoizolim dhe kunder lagështirës.
• Vetratat alumin termik, tripell xham me gaz argon, bën të mundur ruajtjen e temperaturës së brendshme të ambjentit.
• Ndarjet e mureve – dopio tull
• Dyert italiane të bardha, cilesia mbi mesataren.
• Sistemi elektrik dhe hidraulik, i ri mbi mesataren.

Cmimi: 141,800 €.

Adresa:Rruga Peti.