Jepet apartment me qera 2+1,e organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon,nje guzhine ne hapsire te vecante dhe nje verande te madhe.

Ndodhet ne katin e katert,pallat i ri me ashensor. Ka drite natyrale gjate gjithe dites,dyshemeja eshte me pllaka.

Siperfaqe totale e apartmentit eshte 108 m2.
Cmimi: 400€ i negociueshem
Adresa: Kompleksi Kolombo 2, tek Liqeni.