Apartament 2+1 eshte ne kat te 4 te nje pallati ekzistues;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 tualet,sallon,kuzhine e vogel dhe nje ballkon te dhoma e gjumit .
Cmimi per qera: 35000 leke ne muaj;
Adresa: Prane ish Restorant Durresit.