Shitet apartament 2+1+2;

Ka siperfaqe 108 m2, kati i katert (jo i fundit) i nje pallati ekzistues;

Me hipoteke.

Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine+dhome ndenje, 2 banjo dhe ballkon, i mobiluar ne gjendje shume te mire. Orjentimi veri-lindje.
Cmimi:1000€ m2
(108000 € i diskutueshem)
Adresa: Rruga Mine Peza