Jepet me qera nje apartment 2+1,eshte i pershtatshem dhe per zyre.

Eshte i organizuar nga dy dhoma dhe guzhine.Ka ndricim natyral gjate dites ,dyshemeja eshte me pllaka,ndodhet ne katin e pare banim.

Siperfaqe totale e apartmentit eshte 92 m2.
Cmimi: 400 € neto; 
Adresa: Rruga Myslym Shyri.