Jepet apartamet  2+1 , ne shtepi private;

Ka siperfaqe 90m2;
E organizuar ne korridor te vogel , dhome gjumi matrimoniale, sallon ndenje ,guzhine e vecuar dhe tualet + parkim;
Salloni i ndenjes ka kondicioner;
Zona ofron te gjitha facilitetet per nje jetes komode;
Cmimi: 400 mije leke;
Adresa: Myslym Shyri.