Shitet Apartament 2+1 me hipoteke me siperfaqe 91 m2.

E organizuar nga dy shoma, kuzhine dhe dy banjo nje ballkon.

Apartamenti ka orientim perendim.

Cmimi: 850euro/m2.

Adresa: Rruga “Ndre Mjeda”, Kompleksi Rezidencial STAR.