Shitet apartamenti 2+1;

Ka siperfaqe prej 98m2;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon;

Eshte i pozicionuar ne katin e 2-te banim te nje pallati te perfunduar ne vitin 2020, ndertim cilesor dhe me termoizolim;

I orientuar ne lindje.