Shitet apartament 2+1+2+2 ballkone;

Ka siperfaqe 99.5m2 (bruto);

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri (viti 2019-2020). Apartamenti ka nje organizim shume te mire me 1dhome ndenje +1kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2banjo dhe 2 ballkone;

Ndodhet ne nje zone me fasilitet te larte;
Apartamenti ka orjentim nga lindja. Eshte gjithashtu i mireinvestuar me parket, dyer cilesore;
Adresa: Oxhaku
Cmimi : 90000 €.