Jepet apartament me qera 2+1;

Ka siperfaqe 100m2;
Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi ,sallon ndenje+kuzhine, tualet dhe dy ballkone;
I mobiluar ne kushte bashkohore , me kondicioner ne te dyja dhomat , apartamenti eshte shume komod per te jetuar;
Gjithashtu, zona ne te cilen ndodhet e ben te jete nje mundesi shume te mire investimi per biznes;
Cmimi: 800€;
Adresa: Pallatet Agimi.