Jepet me qera apartamenti 2+1;

Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 4;
Adresa: Ish Parku i Autobuzave;
Çmimi: 300€.