OKAZION!
Shitet apartamenti 2+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone;

Ka nje siperfaqe prej 112 m2;

I pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar me ashensor;

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor;

Çmimi: 1200€/m2, ne total 134,400€.

Adresa: Pazari i Ri.