Shitet apartament 2+1;

Apartamaneti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete (1 i perbashket dhe 1 personal), dhe nje ballkon;

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, te sapop perfunduar;

I orientuar ne perendim, me drite natyrale gjate gjithe dites.

Çmimi: 130.000 euro.

Adresa: Porcelan.