Shitet apartamenti 2+1 ne qender te Tiranes;

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, dhome ndenje + kuzhine, 1 dhome ndenje qe mund te perdoret per ambient zyre, 1 tualet te perbashket, 1 tualet personal dhe 2 ballkone;

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 103.3 m2;

Orientohet ne Lindje-Jug Lindje, i pasur me drite natyrale per shkak edhe te nje pjese te madhe fasade xhami.

Ndodhet ne katin e 5 banim.

Çmim okazion 2500€/m2.

Adresa: Qendër.