Jepet me qera apartament 2+1;

Siperfaqja 153m2
I organizuar ne:
•korridor lidhes
•sallon ndjenje+kuzhine
•dy dhoma gjumi
•2 tualete
•ballkon
•depo

-Ne apartament jane kryer punime cilesore dhe mobiluar ne kushte bashkohore

-Pozicionuar ne katin e 10, te nje godine me aktivitet te larte ne biznes,me ashensor

-Ambjent teper i mirembajtur, i investuar , me pamje nga qendra e Tiranes

▪︎Jepet per banim dhe per zyra;

Cmimi: 1500€
Adresa: Qender , rr. Abdi Toptani.