Jepet apartment me qera 2+1,e organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen,dy tualete dhe nje ashensor.

Ndodhet ne katin e trete nga toka,pallat i ri me ashensor.Ka drite natyrale gjate gjithe dites.

Dyshemeja eshte me pllaka. Siperfaqe totale e apartmentit eshte 97 m2.
Cmimi:400€
Adresa:Rruga e Kosovareve