Shitet super apartament 2+1+2+2 ballkone;

Ka siperfaqe 123m2;

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri (viti 2021);

Apartamenti ka nje organizim shume te mire me 1dhome ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2banjo dhe 2 ballkone te medha;
Ka super orjentim : Veri-Lindje-Perendim;
Adresa: Rruga e Bogdaneve;
Cmimi: 1700€/m2.