Jepet me qera apartamenti 2+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe dhome ndenje, 1 tualet;

Apartamenti ndodhet ne katin e 3.

Çmimi: 400 mije leke;

Adresa: Tek Rruga e Dibres, prane fakultetit te mjekesise.