Shitet apartamenti 2+1;

Ka nje siperfaqe prej 62 m2;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon;

Apartamenti disponon hipoteke dhe shitet pjeserisht i mobiluar;

Ndodhet ne pallat ekzistues me tulla te kuqe ne katin e 5;

Cmimi: 60 mije €.

Adresa: Ferit Xhajko.