Shitet Apartament 2+1;

Ka siperfaqe 75 m2;

Ndodhet ne katin e 4 te fundit ne nje pallat egzistues me tulla te kuqe dhe teper i forte si nga ana sizmike dhe shume i mirmbajtur nga banoret e pallatit.;

Apartament eshte i perber nga 2 dhoma gjumi,nje sallon bashke me guzhinen,nje tualet me dritare;

Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar;

Eshte e pajisur me certifikate pronesie;

Adresa: Rruga e Dibres te shkolla e Medreses.

Çmimi: 67.000 euro.