*Apartament i mobiluar me qera. *

Apartament 2+1 ndodhet ne kat te 3 te nje pallati te ri me ashensor;

Apartamenti eshte me siperfaqe 111m2 dhe me parket;
I organizuar ne 2 dhoma gjumi,2 tualete sallon,kuzhine,1 ballkon;
Cmimi per qera: 40000 leke ne muaj;
Adresa: Farmacia 10.