Jepet apartament 2+1 me qera;

Ka siperfaqe prej 90 m2.
Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 banjo , dhome ndenje +guzhine , verande.
Eshte e mobiluar ne menyre moderne .
Eshte nje apartament i kompletuar dhe mjaft komod.
Kati 4 me ashensor , pallat i ri.
Adresa : Tek Amerikan 2.
Cmimi: 300 mij leke.